TEMINĖ SAVAITĖ „SAUGOK SVEIKATĄ–GERK KVAPNIĄ ARBATĄ“

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Vilma Larkina ir Sandra Gečienė pakvietė vaikus ir jų mokytojas įsitraukti į ilgalaikio projekto „Nykštuko vaistažolių sodelis“ teminės savaitės „Saugok sveikatą – gerk kvapnią arbatą“ veiklas. Įstaigos ugdytiniai susipažino su vaistinių augalų gydomosiomis savybėmis, ruošė vaistinių augalų atsargas žiemai, dalyvavo vaistinių arbatų degustavime, kurios metu lygino pirktų vaistažolių vaistinėje ir pačių užaugintų vaistinių augalų arbatų skonius. Vaikai kūrė meninius darbelius bei stebėjo edukacinį spektaklį „Nykštuko vaistažolių sodelis“, kuriame pagrindinius vaidmenis sukūrė ikimokyklinio ugdymo mokytojos Vilma Larkina, Roberta Dėšankovienė, Rita Beržinienė bei „Paukštelių“ grupės vaikai.