TEMINĖ SAVAITĖ „AUGU SVEIKAS IR SAUGUS“

Temninės savaitės tikslas-stiprinti vaikų sveikatą, skatinant sportuoti ir aktyviai judėti gamtoje, kartu su tėveliais bei draugais, patirti judėjimo džiaugsmą. Gilinti saugaus elgesio žinias,  esant gatvėje, namuose, žaidžiant kieme, likus vieniems namuose, gebėti paprašyti pagalbos įvykus traumai ar ištikus nelaimei įgūdžius. Labiausiai visiems įsiminė susitikimas su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato, viešosios tvarkos biuro, prevencijos skyriaus policininkais bei šuniuku Amsiumi. Vaikai atidžiai klausėsi visuomenės sveikatos Evelinos Araminaitės pasakojimo, apie tai, kokie gali būti pavojai. Per savaitę vaikai daug sužinojo, žaidė, piešė, kalbėjo grupėse apie tai, kaip reikia būti sveikam ir saugiam.